Index of /old-ftp.auckland.ac.nz/gnu/tramp

[ICO]NameLast modifiedSize

[DIR]Parent Directory  -
[   ]tramp-2.0.39.tar.gz02-Feb-2005 12:39 319K
[   ]tramp-2.0.39.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.40.tar.gz02-Feb-2005 12:39 340K
[   ]tramp-2.0.40.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.41.tar.gz02-Feb-2005 12:39 279K
[   ]tramp-2.0.41.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.42.tar.gz02-Feb-2005 12:39 358K
[   ]tramp-2.0.42.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.43.tar.gz02-Feb-2005 12:39 360K
[   ]tramp-2.0.43.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.44.tar.gz02-Feb-2005 12:39 282K
[   ]tramp-2.0.44.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.45.tar.gz02-Feb-2005 12:39 283K
[   ]tramp-2.0.45.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.46.tar.gz02-Feb-2005 12:39 285K
[   ]tramp-2.0.46.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.47.tar.gz02-Feb-2005 12:39 287K
[   ]tramp-2.0.47.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.0.48.tar.gz21-Mar-2005 07:14 288K
[   ]tramp-2.0.48.tar.gz.sig21-Mar-2005 07:14 65
[   ]tramp-2.0.49.tar.gz15-May-2005 03:25 289K
[   ]tramp-2.0.49.tar.gz.sig15-May-2005 03:25 65
[   ]tramp-2.0.50.tar.gz08-Aug-2005 03:22 290K
[   ]tramp-2.0.50.tar.gz.sig08-Aug-2005 03:22 65
[   ]tramp-2.0.51.tar.gz09-Oct-2005 02:57 291K
[   ]tramp-2.0.51.tar.gz.sig09-Oct-2005 02:57 65
[   ]tramp-2.0.52.tar.gz23-Jan-2006 07:42 262K
[   ]tramp-2.0.52.tar.gz.sig23-Jan-2006 07:42 65
[   ]tramp-2.0.53.tar.gz18-Apr-2006 00:10 263K
[   ]tramp-2.0.53.tar.gz.sig18-Apr-2006 00:10 65
[   ]tramp-2.0.54.tar.gz29-Aug-2006 17:24 267K
[   ]tramp-2.0.54.tar.gz.sig29-Aug-2006 17:24 65
[   ]tramp-2.0.55.tar.gz01-Jan-2007 03:40 269K
[   ]tramp-2.0.55.tar.gz.sig01-Jan-2007 03:40 65
[   ]tramp-2.0.56.tar.gz28-May-2007 21:00 284K
[   ]tramp-2.0.56.tar.gz.sig28-May-2007 21:00 65
[   ]tramp-2.0.57.tar.gz27-Mar-2008 08:48 294K
[   ]tramp-2.0.57.tar.gz.sig27-Mar-2008 08:48 65
[   ]tramp-2.1.0.tar.gz02-Feb-2005 12:39 373K
[   ]tramp-2.1.0.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.1.1.tar.gz02-Feb-2005 12:39 278K
[   ]tramp-2.1.1.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.1.2.tar.gz02-Feb-2005 12:39 282K
[   ]tramp-2.1.2.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.1.3.tar.gz02-Feb-2005 12:39 287K
[   ]tramp-2.1.3.tar.gz.sig02-Feb-2005 12:39 65
[   ]tramp-2.1.4.tar.gz14-Oct-2005 09:56 298K
[   ]tramp-2.1.4.tar.gz.sig14-Oct-2005 09:56 65
[   ]tramp-2.1.5.tar.gz12-Dec-2005 04:29 268K
[   ]tramp-2.1.5.tar.gz.sig12-Dec-2005 04:29 65
[   ]tramp-2.1.6.tar.gz29-May-2006 08:26 277K
[   ]tramp-2.1.6.tar.gz.sig29-May-2006 08:26 65
[   ]tramp-2.1.7.tar.gz04-Sep-2006 00:26 280K
[   ]tramp-2.1.7.tar.gz.sig04-Sep-2006 00:26 65
[   ]tramp-2.1.8.tar.gz15-Jan-2007 09:30 305K
[   ]tramp-2.1.8.tar.gz.sig15-Jan-2007 09:30 65
[   ]tramp-2.1.9.tar.gz08-Apr-2007 22:16 320K
[   ]tramp-2.1.9.tar.gz.sig08-Apr-2007 22:16 65
[   ]tramp-2.1.10.tar.gz23-Jul-2007 04:32 321K
[   ]tramp-2.1.10.tar.gz.sig23-Jul-2007 04:32 65
[   ]tramp-2.1.11.tar.gz10-Oct-2007 17:35 321K
[   ]tramp-2.1.11.tar.gz.sig10-Oct-2007 17:35 65
[   ]tramp-2.1.12.tar.gz24-Dec-2007 01:53 330K
[   ]tramp-2.1.12.tar.gz.sig24-Dec-2007 01:53 65
[   ]tramp-2.1.13.tar.gz30-Mar-2008 09:00 344K
[   ]tramp-2.1.13.tar.gz.sig30-Mar-2008 09:00 65
[   ]tramp-2.1.14.tar.gz28-Jul-2008 04:38 384K
[   ]tramp-2.1.14.tar.gz.sig28-Jul-2008 04:38 65
[   ]tramp-2.1.15.tar.gz01-Feb-2009 23:18 387K
[   ]tramp-2.1.15.tar.gz.sig01-Feb-2009 23:18 72
[   ]tramp-2.1.16.tar.gz23-Jun-2009 07:35 404K
[   ]tramp-2.1.16.tar.gz.sig23-Jun-2009 07:35 72
[   ]tramp-2.1.17.tar.gz08-Nov-2009 12:28 427K
[   ]tramp-2.1.17.tar.gz.sig08-Nov-2009 12:29 72
[   ]tramp-2.1.18.tar.gz14-Mar-2010 23:47 434K
[   ]tramp-2.1.18.tar.gz.sig14-Mar-2010 23:47 72
[   ]tramp-2.1.19.tar.gz25-Aug-2010 15:57 411K
[   ]tramp-2.1.19.tar.gz.sig25-Aug-2010 15:57 72
[   ]tramp-2.1.20.tar.gz13-Mar-2011 01:53 413K
[   ]tramp-2.1.20.tar.gz.sig13-Mar-2011 01:53 72
[   ]tramp-2.2.0.tar.gz21-Nov-2010 01:19 375K
[   ]tramp-2.2.0.tar.gz.sig21-Nov-2010 01:19 72
[   ]tramp-2.2.1.tar.gz13-Mar-2011 04:24 370K
[   ]tramp-2.2.1.tar.gz.sig13-Mar-2011 04:24 72
[   ]tramp-2.2.2.tar.gz31-Jul-2011 02:46 372K
[   ]tramp-2.2.2.tar.gz.sig31-Jul-2011 02:46 72
[   ]tramp-2.2.3.tar.gz24-Oct-2011 05:10 376K
[   ]tramp-2.2.3.tar.gz.sig24-Oct-2011 05:10 72
[   ]tramp-2.2.4.tar.gz16-Jan-2012 05:27 379K
[   ]tramp-2.2.4.tar.gz.sig16-Jan-2012 05:27 72
[   ]tramp-2.2.5.tar.gz05-Jun-2012 06:34 382K
[   ]tramp-2.2.5.tar.gz.sig05-Jun-2012 06:35 72
[   ]tramp-2.2.6.tar.gz13-Sep-2012 01:22 384K
[   ]tramp-2.2.6.tar.gz.sig13-Sep-2012 01:22 72
[   ]tramp-2.2.7.tar.gz16-Mar-2013 02:16 795K
[   ]tramp-2.2.7.tar.gz.sig16-Mar-2013 02:16 72
[   ]tramp-2.2.8.tar.gz03-Oct-2013 02:42 410K
[   ]tramp-2.2.8.tar.gz.sig03-Oct-2013 02:42 72
[   ]tramp-2.2.9.tar.gz17-Feb-2014 06:06 417K
[   ]tramp-2.2.9.tar.gz.sig17-Feb-2014 06:06 72
[   ]tramp-2.2.10.tar.gz16-Jun-2014 02:19 427K
[   ]tramp-2.2.10.tar.gz.sig16-Jun-2014 02:19 72
[   ]tramp-2.2.11.tar.gz30-Dec-2014 05:22 431K
[   ]tramp-2.2.11.tar.gz.sig30-Dec-2014 05:22 72
[   ]tramp-2.2.12.tar.gz29-Jun-2015 06:53 438K
[   ]tramp-2.2.12.tar.gz.sig29-Jun-2015 06:53 72
[   ]tramp-2.2.13.tar.gz30-Dec-2015 02:29 441K
[   ]tramp-2.2.13.tar.gz.sig30-Dec-2015 02:29 72
[   ]tramp-2.3.0.tar.gz26-Jun-2016 22:51 418K
[   ]tramp-2.3.0.tar.gz.sig26-Jun-2016 22:51 72
[   ]tramp-2.3.1.tar.gz28-Dec-2016 08:08 426K
[   ]tramp-2.3.1.tar.gz.sig28-Dec-2016 08:08 72
[   ]tramp-2.3.2.tar.gz01-Jul-2017 04:17 438K
[   ]tramp-2.3.2.tar.gz.sig01-Jul-2017 04:17 72
[   ]tramp-2.3.3.tar.gz09-Dec-2017 04:17 454K
[   ]tramp-2.3.3.tar.gz.sig09-Dec-2017 04:17 72
[   ]tramp-2.3.4.tar.gz27-Jun-2018 22:21 458K
[   ]tramp-2.3.4.tar.gz.sig27-Jun-2018 22:21 95
[   ]tramp-2.3.5.tar.gz30-Apr-2019 02:52 459K
[   ]tramp-2.3.5.tar.gz.sig30-Apr-2019 02:52 95
[   ]tramp-2.4.0.tar.gz29-Jun-2018 20:03 483K
[   ]tramp-2.4.0.tar.gz.sig29-Jun-2018 20:03 95
[   ]tramp-2.4.1.tar.gz28-Dec-2018 00:12 516K
[   ]tramp-2.4.1.tar.gz.sig28-Dec-2018 00:12 95
[   ]tramp-2.4.2.tar.gz30-Jun-2019 20:26 529K
[   ]tramp-2.4.2.tar.gz.sig30-Jun-2019 20:26 95
[   ]tramp-2.4.3.tar.gz29-Dec-2019 23:55 547K
[   ]tramp-2.4.3.tar.gz.sig29-Dec-2019 23:55 95

Apache/2.2.15 (Red Hat) Server at mirror.auckland.ac.nz Port 80